Obsah -


Preklad-Tlmočenie.sk


  • Register prekladateľských firiem SR
  • Databáza overených prekladateľov a agentúr v celej SR
  • Nájdi prekladateľa, tlmočníka, súdneho prekladateľa


Vyhledávání
Mgr. Zuzana Hodulíková

, Trnava, Senica, Modra, Pezinok, Galanta, Sereď, Vrbové, Piešťany

Kontakty CenníkMoje služby

Všetko o mne


Mgr. Zuzana Hodulíková
Jednotlivec – prekladateľ/tlmočník

Prečo práve ja? 

Od roku 2002 pôsobím ako prekladateľka z/do anglického jazyka a od 2011 som zapísaná ako úradná prekladateľka v zozname tlmočníkov a prekladateľov Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky s jazykovou kombináciou slovenský – anglický jazyk. Prekladaniu sa venujem viac než desať rokov a vďaka nadobudnutým skúsenostiam som Vám schopná poskytnúť prekladateľské služby na vysokej úrovni, t.j.:

þ vysoká kvalita prekladu (kvalita overená MS SR)

þ absolútna diskrétnosť a spoľahlivosť

þ presné dodržiavanie termínov

þ maximálna ústretovosť voči klientovi a jeho požiadavkám

þ profesionálny prístup (vedomie zodpovednosti za vlastný výstup)

þ rozumné ceny (bez účtovania prirážok, zľava pri väčších objemoch)

þ dobrá technická vybavenosť

 Vzhľadom na doterajšiu prax a skúsenosti hlavné oblasti, na ktoré sa špecializujem zahŕňajú: bankovníctvo, ekonómiu, právo, účtovníctvo, audit, energetika, ľudské zdroje, riadenia rizík, marketing, logistika a iné.  

Tieto oblasti zahŕňajú širokú škálu typov dokumentov, z ktorých spomeniem len tie najfrekventovanejšie: právne zmluvy, predpisy, znenia zákonov, stanovy spoločnosti, výročné správy, technické špecifikácie a technické správy, zápisnice z rokovaní, požiadavky na investovanie, preklady webových stránok, návody, znalecké posudky, interné smernice, dokumentácie BOZP a pod.

 Mojimi referenciami sú aj tieto spoločnosti: UniCredit Bank, a.s., Bratislava, Slovenské elektrárne, a.s., Bratislava, Soitron, a.s., Bratislava a nespočetné množstvo firiem a fyzických osôb prostredníctvom prekladateľských agentúr, s ktorými v tejto oblasti spolupracujem.

Svoju kvalifikáciu sa snažím neustále si zvyšovať, o čom svedčí aj prehľad kurzov a školení, ktoré som absolvovala (viď CV v časti Vzdelanie a prax).

 V prípade našej spolupráce máte garanciu rozumných cien (zľava pre stálych zákazníkov a pri väčších objemoch) ako aj garanciu  kvalitných prekladov, pretože budete presne vedieť kto ich pre Vás vypracoval.

 

Teším sa na spoluprácu s Vami.

 


Registrácia prekladateľa/agentúry

Zaoberáte sa prekladmi? Zaregistrujte sa u nás úplne zadarmo a staňte sa členmi komunity!

+ Registrovať sa

Vstup pre registrovaných členov

PřihlášeníKontaktyObsah -